• Dlaczego biżuteria ze szkła?

3(2).png

Ręcznie wykonana szklana biżuteria to coś więcej niż tylko modny dodatek - to małe dzieło sztuki, które niesie ze sobą historię i magię ręcznej pracy.


Dlaczego ręcznie wykonana szklana biżuteria jest wyjątkowa?

Unikatowość - każda sztuka biżuterii jest przeze mnie kształtowana ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Kupując produkt mojej marki, otrzymujesz kawałek niepowtarzalnego piękna, stworzonego specjalnie dla Ciebie.

Wyjątkowy design - ręcznie wykonana biżuteria zawsze wyróżnia się spośród masowo produkowanych produktów. Kupując biżuterię mojego autorstwa, masz pewność, że dostaniesz stworzony z sercem i pasją kawałek piękna, który powstał według moich projektów. Indywidualny styl, wybija się w tłumie i sprawia, że biżuteria jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

6.png
Piękno - szkło ma w sobie zaklętą odrobinę magii, która sprawia, że biżuteria wykonana z tego materiału przyciąga uwagę i dodaje blasku każdej stylizacji.

Wytrzymałość - szkło borokrzemowe to materiał, który jest niezwykle trwały i odporny na zniszczenia. Odpowiednio pielęgnowana biżuteria posłuży Ci długie lata.

Odpowiedzialna produkcja - wszystkie elementy powstają w limitowanych ilościach, a część kolekcji (np. Amorphic) powstaje w 60% ze szkła pochodzącego z mojego wewnętrznego recyklingu. Szkło to niesamowity materiał, który bez uszczerbku na jego jakości, przekształcać można praktycznie nieskończoną liczbę razy.

Masz-pytania(1).png
Pamiętaj, że jeśli Twoją biżuterię spotkało nieszczęście i została uszkodzona, nie wyrzucaj jej do kosza. Odezwij się do mnie na: hello@joannamuzykastudio.pl
Każda sztuka biżuterii jest możliwa do naprawienia lub przekształcenia w coś nowego, co skradnie Twoje serce.