• O marce

o-marce.png

Cześć, jestem Asia.

W 2019 roku założyłam małą pracownię, w której rzemieślniczymi technikami kreuję minimalistyczną szklaną biżuterię i projekty do wnętrz. Formuję szkło w wymagającej precyzji i kunsztu technice palnikowej.

Z wykształcenia jestem Magistrem Sztuki. Ukończyłam studia na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i tam poznałam tajniki pracy ze szklaną materią, w której zakochałam się niemal od razu. Tą miłością chciałabym zarazić też Ciebie.

Mimo że na co dzień pracuję w małej skali z biżuterią,  nie straszna mi praca nad czymś większym. Dlatego czasem zobaczyć możesz moje prace na wystawach sztuki i designu w Polsce, i poza jej granicami.

Moja biżuteria w awangardowym wydaniu (jej nie znajdziesz w sklepie, ale chwalę się nią w social mediach) znajduje się m.in. w prywatnej kolekcji Marii Magdaleny Kwiatkiewicz, współzałożycielki YES.

Wartości
W głównej mierze tworzę dla kobiet, indywidualistek, które poszukują niebanalnych rozwiązań wyrażaniu siebie. Chciałabym by biżuteria mojego projektu została także nośnikiem wspomnień i emocji.

Moja rola
We własnej marce jestem projektantem, stylistą, kontrolerem jakości i to ja pakuję na co dzień Twoje zamówienia. Przy pakowaniu często pomagają mi dwie kocie asystentki - Koka i Kola. Dziewczyny starannie sprawdzają stan techniczny każdego kartonu przed wysyłką, nie przepuszczą żadnego bubla.

Plany na przyszłość
Jedno moje marzenie o nowej pracowni udało się zrealizować w 2022. To pozornie niewielki krok, ale ma dla mnie wielkie znaczenie. Dzięki niemu jestem coraz bliżej ziszczenia marzenia o pracowni, w której będziemy mogli pracować wspólnie ze szkłem. Trzymaj kciuki by udało się zorganizować plan indywidualnych warsztatów ze szkłem już w 2023 roku.


Jeśli chcesz podejrzeć moją pracę "od kuchni" to kliknij tutaj lub zerknij w na moją stronę na Facebooku i Instagramie.