• O marce

Masz-pytania(2).png

Cześć, tu Asia.

W 2019 roku otworzyłam na wrocławskich Krzykach pracownię, gdzie tworzę szklaną biżuterię i artystyczne projekty do wnętrz. W zaciszu pracowni, w ogniu jubilerskiego palnika nadaję szkłu unikalne formy i dodaję do niego szczyptę magii, która przyciąga spojrzenia.

Moje serce i umysł należą do sztuki. W 2019 roku uzyskałam tytuł Magistra Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. To na tej uczelni, parę lat wcześniej odkryłam swoją miłość do szklanego świata. Teraz w ten fascynujący świat chcę wprowadzić Ciebie.
4(2).png
Mimo że większość mojej pracy koncentruje się na biżuterii, chętnie sięgam po wyzwania w większej skali. Dlatego możesz spotkać moje prace na wystawach sztuki i designu zarówno w Polsce, jak i za jej granicami.

Ekstrawaganckie i awangardowe egzemplarze szklanej biżuterii z mojej pracowni, znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach na całym świecie, w tym dwa egzemplarze mają zaszczyt znajdować się w prywatnej kolekcji Marii Magdaleny Kwiatkiewicz, współzałożycielki YES.

(Tego typu biżuterii nie znajdziesz w moim sklepie, ale chętnie opowiadam o niej w mediach społecznościowych).
5(1).png
Wartości

Moje projekty skierowane są do wszystkich indywidualistek i indywidualistów, którzy szukają nietuzinkowych sposobów wyrażania siebie. Chciałabym, aby biżuteria, którą tworzę, była pewnego rodzaju opowieścią, którą możesz nieść przez życie, tworząc z jej udziałem nowe piękne wspomnienia.

Moja Rola

We własnej marce pełnię rolę projektanta, stylisty, kontrolera jakości, a także osobiście pakuję Twoje zamówienia. W trakcie pakowania często pomagają mi dwie kocie asystentki - Koka i Kola. Dziewczyny starannie sprawdzają stan techniczny każdego kartonu przed wysyłką, nie przepuszczając żadnych niedoróbek.

Plany na przyszłość

Moje wielkie marzenie o nowej pracowni, udało się zrealizować w 2022 roku. Choć może się to wydawać małym krokiem, dla mnie ma ogromne znaczenie. Dzięki temu jestem coraz bliżej spełnienia wizji o pracowni, w której będziemy wspólnie tworzyć w szkle. Trzymaj kciuki by udało się zorganizować plan indywidualnych warsztatów ze szkłem już w 2024 roku.


Jeśli chcesz podejrzeć moją pracę "od kuchni" to kliknij tutaj lub zerknij na moją stronę na Facebooku i Instagramie.