• Dostawa i zwroty

Termin realizacji zamówienia

  1. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych. W przypadku zamówień wymagających spersonalizowania, czas realizacji zamówienia wynosi 7 – 14 dni roboczych. W przypadku rozbudowanych i skomplikowanych zamówień termin realizacji może się dodatkowo wydłużyć. O takiej sytuacji Klient będzie każdorazowo informowany przez Sprzedawcę. 
  2. Na specjalne życzenie klienta zamówienie może być zrealizowane szybciej – w tym celu należy skontaktować się z projektantem poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres hello@joannamuzykastudio.pl i ustalić szczególne warunki realizacji zamówienia.

Więcej informacji o terminie realizacji Twojego zamówienia znajdziesz w Regulaminie.

 

Zwroty / Odstąpienie od umowy

  1. Klient, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014, poz. 827) może odstąpić od umowy sprzedaży Produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty objęcia przez niego Produktu w posiadanie lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może dotyczyć wszystkich zakupionych towarów albo ich części. 
  2. Najpóźniej w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zakupu Produktu, Klient odsyła Sprzedawcy zakupiony Produkt na adres: Joanna Muzyka Studio, ul. Skarbowców 85/10, 53-025, Wrocław (Polska).
  3. Zwrot towaru do Sklepu następuje na koszt Klienta. Klient odpowiada względem Sprzedawcy za zmniejszenie wartości Produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności, o której mowa powyżej do czasu otrzymania Produktu lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  4. Aby odstąpić od umowy należy przesłać do Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres mailowy: hello@joannamuzykastudio.pl. Sprzedawca niezwłocznie prześle Klientowi na podany przez niego adres e-mail potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.
  5. Zwrot płatności następuje przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy zakupu Produktu, Klient zgodził się na inne rozwiązanie. Inne rozwiązanie powinno być wskazane przez Klienta w składanym oświadczeniu o odstąpieniu od umowy zakupu Produktu.
  6. ​Zwrotom nie podlegają zamówienia spersonalizowane, projekty specjalne oraz rozmiary mniejsze i większe niż podane przy produkcie na stronie www.joannamuzykastudio.pl

Więcej informacji o odstąpieniu od umowy znajdziesz w Regulaminie.